چرا هر کسب و کاری نیاز به اپلیکیشن دارد؟

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

از زمان ورود تلفن های هوشمند به زندگی مردم ، صنعت اپلیکیشن های موبایل با سرعت بسیار زیادی در حال پیرفت است و در کنار آن مسلما کاربران اپلیکیشن های موبایل نیز بصورت تساعدی در حال افزایش هستند.

روز به روز نیاز کسب و کارها به داشتن اپلیکیشن موبایل بیشتر و بیشتر می‌شود و اکثر کسب و کارها به سمت موبایلی شدن پیش رفته‌اند.

در بازار هدف خود بیشتر دیده شوید.
توسط اپلیکیشن موبایل می توانید در میان بازار خود و نسبت به رقبای خود بیشتر دیده شوید.
کاربران هر روز و حتی هر لحظه تلفن همراه خود را می بینند و این فرصت بسیار خوب و مناسبی است تا شما به عنوان یک تجارت ، محصولات ، خدمات ، پیشنهادات ، تخفیف ها و یا هر موضوع دیگری را در معرض دید کاربران قراردهید و نتیجه این حرکت هوشمندانه چیزی نخواهد بود جز فروش بیشتر و تجارتی موفق تر.

گوشی‌های هوشمند در مرکز توجه تکنولوژی حال و آینده هستند

پیش‌بینی شده است که تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۶ بیلیون اپلیکیشن مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در ۵ سال آینده بیش از ۷۰درصد جمعیت جهان از اپلیکیشن در دستگاه‌های هوشمند خود استفاده می‌کنند.

اپلیکیشن باعث می‌شود کسب و کار شما منحصر به فرد شود

می‌توان گفت ضرورت داشتن اپلیکیشن در حال حاضر مانند ضرورت داشتن وبسایت در ۲۰ سال گذشته است. در حال حاضر نیازی نیست مقاله‌ای نوشته شود که چرا کسب و کارها به وبسایت نیاز دارند، زیرا در عصر مدرنی زندگی میکنیم که این موضوع خیلی وقت است به امر ضروری تبدیل شده است. در حال حاضر ابزارها و قالب‌های مختلفی در اختیار شما قرار دارند که می‌توانید وبسایت خود را بسازید. سیستمی مثل ورپرس این امکان را به خوبی به شما می‌دهد. ولی ضرورت داشتن اپلیکیشن هنوز به خوبی جا نیفتاده است!

اپلیکیشن برای کسب کار

طراحی اپلیکیشن اندروید

معرفی و نمایش محصولات و خدمات

از طریق اپلیکیشن قادر به نمایش و معرفی محصولات و خدمات هستید، با بازدید کردن از آن مشتری شما راحت تر قادر به خرید و پرداخت هزینه آن می باشد. شما همچنین بصورت روزانه و البته راحت تر از وبسایت قادر به بروز آوری آن هم هستید. همچنین پیشنهاد تخفیف دوره ای از این طریق موجب معرفی شما توسط مشتریان به دوستان آنها شده و به دلیل در دسترس احتمال بازدید آنها از اپ شما در همان زمان به شدت بالا می رود.

آموزش زبان کاتلین
  • نویسنده
    hesam
  • تعداد بازدید
    46 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید

نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه